Informacija

Perkamiausios

Apmokėjimo būdai

Jūsų užsakymas išsiunčiamas tik gavus apmokėjimą tą pačią arba sekančią dieną (jeigu prekės, kurias užsisakėte yra jau pas mus) arba tą pačią dieną neturimoms prekėms padaromas užsakymas.

Apmokėjimo tipas

Apmokėjimo statusas

Informacija

Swedbank banklink

Iš karto

Po užsakymo patvirtinimo, būsite nukreipti į Swedbank banko puslapį. Prisijungus į banką savo el. bankininkystės duomenimis, bankas jau bus sugeneravęs sąskaitą. Ją beliks apmokėti įvedant iš kortelės ar kodų generatoriaus prašomą numeį. Po sėkmingo apmokėjimo būsite nukreipti atgal į Stilėja.lt puslapį.

SEBPo įplaukų patvirtinimoPo užsakymo patvirtinimo, sekančiame lange bus pateikiama reikalinga informacija atlikti rankinį pinigų pavedimo operaciją prisijungus prie savo el. bankininkystės SEB banke.

Cardinity

maestromastercard

visapci

mastercard secure

visa secure

Iš karto

Priimamos paprastos debetinės ir kreditinės banko kortelės. Po užsakymo patvirtinimo, sekančiame puslapyje bus reikalinga įvesti sekančią informaciją:

Kortelės savinino vardas ir pavardė;

Kortelės nr.;

Galioja data;

CVV / CVV2 kodas.

Priimamos kortelės: VISA, VISA Electron, VISA Debit, VISA VPay, MasterCard, MasterCard Debit, Maestro International, Diners Club International, Carte Bleue, Dankort, CartaSi.

* Informacija saugiu šifruotu kanalu (HTTPS) perduodama bankui patvirtinti operaciją.

Paysera

Automatiškai po apmokėjimo

(gali užtrukti iki 20 min)

Prieš patvirtinant užsakymą pasirinkite iš sąrašo apmokėjimo tipą:

Bankai: Elektroniniai pinigai: Kitos mokėjimo sistemos:

Medicinos bankas; Paysera; Tarptautinis mokėjimas €

DNB bankas; Mokipay.

Citadele bankas;

Danske bankas;

Šiaulių bankas;

Nordea bankas;

Lietuvos kredito unijos.


ir tuomet patvirtinkite apmokėjimą. Sekančiame lange matysite instrukciją kaip padaryti rankinį apmokėjimą per jūsų pasirinktą banką.

Apmokėjimas artimiausiame Lietuvos pašto skyriuje

---------------

Apmokėti galima artimiausiame Lietuvos pašto skyriuje atsiimant prekes. Papildomai taikomas 2,9 € Lietuvos pašto paslaugų mokestis, kuris bus įskaičiuotas į užsakymo sumą.

Apmokėjimas atsiimant Vilniuje

---------------

Apmokėti galima atsiimant prekes Vilniuje iš anksto susitarus patogų laiką (nuo 19-21 val.) prekybos centre BIG. Po užsakymo patvirtinimo, su Jumis susisieksime dėl užsakymo atsiėmimo laiko. Apmokėjimas galimas užsakymams nuo 15 €.